ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים הוא משהו שחשוב מאוד שלא נבצע לבד מכיוון שניקוי לא נכון של ריפוד מסויים יכול להרוס אותו,

זה לא משנה איזה ריפוד אתם מנסים לנקות אם זה של ספה, של מושב, או כל משהו אחר.

קיימים סוגים שונים של ריפוד ולכן אם אין לכם את הידע הדרוש לא מומלץ לנסות לנקות את הריפודים לבד, לכן הפתרון האולטימטיבי והקל ביותר הוא פשוט להזמין חברת ניקוי ריפודים שיבצעו את העבודה בשבילכם וכך תיהיו בראש שקט שמקצוענים מטפלים לכם בריפודים. 

סוגי ריפודים: 

ישנם סוגי ריפוד רבים שמרפדים את הכיסאות שלנו, הספות ועוד הרבה דברים אחרים,

לכן הניקוי שטיחים לבד הוא מאוד לא מומלץ מכיוון שאתם לא יכולים לדעת איזה סוג חומרי ניקיון מתאימים יותר לסוג הריפוד וההפך. לכן הינה כמה מסוגי הריפוד. 

  • ריפודי עור- בין הריפודים הכי פופולאריים שקיימים, יש הרבה ספות וכסאות עור שאנשים קונים, העור הוא אומנם נחשב ריפוד נורא יקר אך זה לא מונע מאנשים לקנות אותו, הוא איכותי מאוד ו תחזוק שלו נורא קל וכמובן יחסית קל לנקות אותו, אך חשוב לבצע את הניקיון באופן קבוע על מנת שלא יווצרו סדקים בריפוד. 
  • ריפוד בד- ריפוד מבד קשה יותר לנקות, וגם יחסית לקיפודי עור, את ריפודי הבד באמת לא מומלץ לנסות לנקות לבד מכיוון שהבדים הם רגישים נורא ובשניה נגרם להם כתמים, כלומר הכתמים נספגים מהר מאוד וקשה להוציא אותם. לכן פשוט הזמינו חברת ניקוי שתבצע את העבודה וכך לא תצטרכו לדאוג שיהרס לכם הריפוד. 

מחיר ניקוי ריפודים: 

המחיר לניקוי ריפודים משתנה לפי סוג הריפוד והגודל שלו, אך הינה טווחי המחירים והם תקפים רק לגודל. ניקוי ריפוד כורסא בודדת- 190-120 שקלים. 

ניקוי ריפוד כורסא שתי מושבים- 290-180 שקלים. 

ניקוי ריפוד כורסא שלושה מושבים- 350-240 שקלים. 

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נקבע גם לפי סוג הריפוד לכן על מנת לקבל מחיר מדויק מומלץ לדבר עם בעל מקצוע. בנוסף מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים בין חברות מתחרות על מנת שתוכלו לראות הצעות מחיר נוספות ולבחור מבניהם את האטרקטיבית ביותר עבורכם

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

השירותים של דלילה:

ביצוע ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים
ניקוי מזרונים
ניקוי מזרונים
ניקוי ספות
ניקוי ספות
לנקות שטיח
ניקוי ריפודים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא עלות:

מחירים מיוחדים לגולשי האתר

איזורי שירות נבחרים:

ועוד...

אנו מבצעים שירות בכל הארץ !