ניקוי יבש לשטיחים

ככל שעובר יותר זמן, השטיחים בבית שלכם צוברים יותר ויותר לכלוכים, כתמים וחיידקים רבים.

השטיחים המלוכלכים גורמים לבית להיראות מוזנח ולא יפה ומעבר לכך, גם לא בריאים ומזיקים לבריאות בזמן שאנחנו משחקים עם הילדים שלנו או שוכבים עליו.

הפתרון הפשוט ביותר הוא ניקוי יבש לשטיחים שיעניק לכם שטיח כמו חדש מהחנות במחיר מוזל.

ניקוי יבש לשטיחים מקצועי לעומת ניקוי עצמאי

  1. בניקוי עצמאי בוודאי תשאבו את השטיח אחת לשבוע על מנת לשמור עליו נקי מלכלוכים. אבל מה עם הכתמים והלכלוכים החזקים שנתפסו באריג השטיח?

חברת ניקוי השטיחים מקיר לקיר תשאב את השטיחים שלכם, תנקה ותקרצף בעדינות את השטיח על מנת שכל הכתמים ירדו ממנו. כך תוכלו לזכות לשטיח חדש כמו שקניתם במקום לזרוק אותו ולהחליף אותו בחדש.

  1. במידה ונשפך לכם על השטיח מיץ, אוכל או כל דבר אחר בוודאי אתם תשפשפו את השטיח חזק טובטוב אך מה שאתם לא יודעים זה שאתם מזיקים לשטיח שלכם יותר ממה שזה הרוס כבר. השטיח ארוג בצורה עדינה ולכן דורש ניקיון עדין ולא אגרסיבי כך שאתם תהרסו אותו אם תשפשפו חזק. 

אצלנו בחברת ניקוי שטיחים בבית נדאג לכם לניקוי יבש לשטיחים בצורה עדינה כך שהצבע של השטיח לא ייהרס ולא ייפרם.

  1. במידה ואתם מעוניינים לנקות את השטיח שלכם אתם בוודאי תנסו חומרים שונים שנמצאים על מדף הסופר כדי לראות איזה מהחומרים מתאים לשטיח שלכם. כמובן שאתם עלולים להרוס את השטיח כך בקלות כיוון שכל שטיח דורש טיפול וניקיון שונה. החומרים שאתם משתמשים בהם אומנם מתאימים לשטיחים אך אתם לא יודעים לאיזה סוג שטיח, באיזה אופן לנקות את השטיח ומה החומרים האלה מכילים. 

חברת ניקוי השטיחים שלנו יודעת להתאים את החומרים האיכותיים שבהם אנחנו משתמשים לכל סוג שטיח. לכל שטיח מגיע הטיפול והחומר שלו ואנחנו נדאג להתאים אותו בצורה הטובה ביותר על מנת שבסוף אתם תקבלו שטיח נקי ומדוגם.

אנחנו חברה שמבצעת ניקוי יבש לשטיחים בצורה הכי טובה, איכותית ואמינה על מנת שלכם יהיו את השטיחים הכי נקיים בסוף התהליך ולא תצטרכו לזרוק את השטיח לפח ולקנות חדש.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

השירותים של דלילה:

ביצוע ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים
ניקוי מזרונים
ניקוי מזרונים
ניקוי ספות
ניקוי ספות
לנקות שטיח
ניקוי ריפודים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא עלות:

מחירים מיוחדים לגולשי האתר

איזורי שירות נבחרים:

ועוד...

אנו מבצעים שירות בכל הארץ !