ניקוי שטיחים מחיר למטר

במידה ויש לכם שטיח בבית, אתם בוודאי יודעים עד כמה קשה לשמור עליו נקי מלכלוכים ואבק. 

השטיח שלנו צובר המון לכלוכים ואבק כיוון שאנחנו דורכים עליו, אוכלים עליו ואף חיות המחמד שלנו יושבות עליו. משום כך, השטיח צובר המון כתמים ולכלוכים שגורמים לבלאי של השטיח ולאיבוד הצבע המקורי שלנו.

בוודאי כבר חשבתם שהניקיון העצמאי שלו על ידכם יהפוך את השטיח לנקי יותר אך אתם טועים- לא רק שהשטיח לא מתנה כך, אלא אתם עלולים להרוס את איכות השטיח יותר ממה שהוא ואז כבר לא יהיה לכך פיתרון.

הפיתרון לכתמים והלכלוך של השטיחים שלכם הוא חברה שמבצעת ניקוי שטיחים בצורה יסודית ונקייה ולא תזיק לשטיח שלכם יותר ממה שהוא.

מה מחיר ניקוי השטיחים למטר?

ישנם סוגים רבים של שטיחים ולכל סוג שטיח מגיע הטיפול והניקוי הראוי לו.

שטיחי שאגי, שטיחים טורקיים, שטיחים סינים, שטיחי חבל, שטיחי משי, שטיחים פרסים ויש עוד המון סוגי שטיחים ובכל זה אנחנו מתמחים ויודעים איך לנקות בצורה הטובה ביותר על מנת שלא ישאר זכר לכתמים.

מחיר ניקוי שטיחים למטר יקר יותר מניקוי שטיחים מקיר לקיר מהסיבה הפשוטה- שטיח בודד קטן יותר משטיחים מקיר לקיר ולכן לא משתלם למנקי השטיחים לנקות את השטיח הקטן תמורת סכום זה. 

מחיר ניקוי שטיחים בבית למטר יכול לעלות בין 40-70 ש"ח ולכן שטיחים קטנים ובודדים יכולים לעלות יותר מזה כי מנקי השטיחים לא יגיעו עד אליכם הביתה בשביל שטיח מטר ויקבלו עליו סכום נמוך כזה. הדבר לא ישתלם לכם ולמנקי השטיחים.

לעיתים גם ישנם חברות שידרשו מכם מחיר מינימום להזמנה ואתם תצטרכו לספק כמה שיותר שטיחים על מנת לכסות את העלות ושהמחיר ישתלם לכם.

לעיתים, מחיר ניקוי שטיחים נקבע לפי מספר השטיחים כאשר כל ניקוי שטיח בודד יכול לעלות בין 200-400 ש"ח.

אצלנו תוכלו למצוא את המחיר הכי משתלם לניקוי שטיחים לפי מטר.

החברה שלנו תלך לקראתכם ותמצא לכם את הפיתרון הכי משתלם לכם גם אם יש לכם רק כמה שטיחים קטנים על מנת שתזכו ליהנות עם השטיח שלכם עוד שנים רבות.

זה הזמן למצוא את הפתרון הנכון עבורכם - השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד:

השירותים של דלילה:

ביצוע ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים
ניקוי מזרונים
ניקוי מזרונים
ניקוי ספות
ניקוי ספות
לנקות שטיח
ניקוי ריפודים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא עלות:

מחירים מיוחדים לגולשי האתר

איזורי שירות נבחרים:

ועוד...

אנו מבצעים שירות בכל הארץ !